ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „NAKRĘĆ FILM. TO PESTKA”

29 maja zakończył się konkurs „Nakręć film. To PEStka”, w ramach którego uczniowie z województwa zachodniopomorskiego w krótkich filmikach pokazywali działalność podmiotów ekonomii społecznej na terenie regionu.

W konkursie laureaci mogli wygrać cenne nagrody rzeczowe: komputer Laptop DELL Inspiron oraz hulajnogę elektryczną Motus Scooty.

Najlepszą pracą nagrodzoną przez jury został film Agaty Skiby zatytułowany „Trzcińsko-Zdrój nasza perełka”, który zajął I miejsce w konkursie wraz z nagrodą główną – komputerem.

W głosowaniu internautów, które odbyło się na stronie www.korzyscidlakazdego.pl, zwycięskim filmem również okazał się projekt Agaty Skiby pt. „Trzcińsko-Zdrój nasza perełka”. Za wygranie głosowania autorka otrzymała nagrodę I stopnia – hulajnogę elektryczną. Serdecznie gratulujemy podwójnej wygranej!

W konkursie wzięły także udział prace: Amelii Płotkowskiej pt. „Nasza Mała Ojczyzna”, Pauliny Bigus pt. „Trzcińsko-Zdrój – moje miejsce”, oraz Michała Kalinowskiego pt. „Koszalińska Kompania Rycerska – uczy i bawi”, które zajęły odpowiednio II, III i IV miejsce w głosowaniu.

Wyniki głosowania w konkursie można znaleźć na stronie internetowej https://korzyscidlakazdego.pl/wyniki/.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłane prace i udział w konkursie!